Výhodná koupě – AGR Ventil ENG.1.6D,2.0D FIAT 500L, 500X, DOBLO, TIPO, DUCATO, ALFA ROMEO GIULIETTA 2011-

Sleva!

Výhodná koupě – AGR Ventil ENG.1.6D,2.0D FIAT 500L, 500X, DOBLO, TIPO, DUCATO, ALFA ROMEO GIULIETTA 2011-

Původní cena byla: 3 900,00 Kč.Aktuální cena je: 1 638,00 Kč.

SKU: SKNEAC00LSK Kategorie:

Doprava

Cena dopravy: 599,00 Kč. Doprava zdarma při objednávce od 1 999,00 Kč.

Vrácení zdarma do 30 dnů

Pokud vám zboží nevyhovuje, můžete do 30 dnů požádat o jeho vrácení.

100% originální zboží

Každá objednávka zahrnuje naši záruku pravosti, abyste mohli nakupovat bez obav.

Popis

AGR Ventil ENG.1.6D,2.0D FIAT 500L, 500X, DOBLO, TIPO, DUCATO, ALFA ROMEO GIULIETTA 2011-

Provozní režim: Elektrický
Typ ventilu: Regulační ventil

pasuje na:

ENG.1.6D,2.0D FIAT 500L, 500X, DOBLO, TIPO, DUCATO, ALFA ROMEO GIULIETTA 2011-

Producent OE číslo výrobku:
ALFA ROMEO 55260127
ALFA ROMEO 55275471
ALFA ROMEO 55283136
ALFA ROMEO 68427621AA
ALFA ROMEO 68427622AA
ALFA ROMEO 68656872AA
ALFA ROMEO 71796401
ALFA ROMEO 71796404
ALFA ROMEO 71796405
FIAT 0000071796401
FIAT 0000071796404
FIAT 0000071796405
FIAT 0000071799119
FIAT 55 260 127
FIAT 55 275 471
FIAT 55 283 136
FIAT 71 796 401
FIAT 71 796 404
FIAT 71 796 405

číslo výrobku :

EGR-FT-018

5902048473394

Další informace

Hmotnost 1,1 kg
Motor a převodovka

Agr ventil

V košíku nejsou žádné produkty.
0